makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg, którego efektem jest trwałe podkreślenie atutów Twojej urody. Jeśli malujesz się na co dzień i dobrze czujesz się z pomalowanymi ustami, czy kreskami na powiekach, ale nie chcesz już poświęcać na to czasu każdego ranka, trwały makijaż da Ci wygodę, jakiej dotąd nie znałaś. Wprowadzany pod skórę barwnik jest widoczny nawet przez kilka lat – na tak długi czas możesz zapomnieć o obawie, czy szminka lub eyeliner nie zmyją się, lub nie rozmażą, o zakupach kolejnych kosmetyków i o nerwowych porankach przed lustrem. Zdecyduj się na wykonanie permanentnego makijażu, a zyskasz atrakcyjny wygląd, pewność siebie i komfort podczas codziennych aktywności.

Uwaga! Zabieg makijażu permanentnego jest dedykowany również osobom, które nie noszą na co dzień makijażu, i tutaj przy zastosowaniu odpowiednich technik pigmentacji możemy w bardzo naturalny sposób podkreślić naturalną urodę klientki, stosując naturalne transparentne pigmenty.

Jak wygląda wykonanie makijażu permanentnego?

Zabieg można porównać do wykonywania tatuażu, jednak w przypadku makijażu transparentnego barwnik nie jest wprowadzany pod skórę tak głęboko. Igiełki zawierające pigment wnikają pod skórę na taką głębokość, by makijaż nie złuszczył się wraz z naskórkiem, ale jednocześnie by zniknął po kilku latach i by móc go w razie potrzeby usunąć. Warto podkreślić, że metoda jest bezpieczna – większość zdrowych osób może bez obaw korzystać z makijażu permanentnego. W mojej pracy używam wyłącznie przebadanych dermatologicznie, naturalnych barwników.

Wiele klientek przed zabiegiem ma obawy, czy nie będzie on bolesny. Aby wprowadzanie pigmentu pod skórę nie powodowało dyskomfortu, stosuje się znieczulenie miejscowe. Zabieg makijażu permanentnego jest nieinwazyjny, a gojenie przebiega szybko i zazwyczaj już po kilku dniach wraca się do normalnego stanu.

Odpowiednio dobrana technika i kolory – naturalny efekt trwałego makijażu

Nowy kolor ust, kreski na powiekach, czy podkreślone brwi będą towarzyszyć Ci przez co najmniej 2 lata, dlatego zależy mi na tym, byś była w pełni zadowolona z efektu zabiegu. Przed wykonaniem makijażu permanentnego zawsze spotykam się z klientką, aby się dowiedzieć, czego oczekuje, jakie jej potrzeby i poznać typ urody: kontury twarzy, odcień i rodzaj cery, kolor oczu, ust, brwi i rzęs. Kluczowe dla udanego makijażu permanentnego jest właściwe dobranie zarówno pigmentu jak i techniki pigmentacji. Tylko wówczas można osiągnąć efekt naturalnego podkreślenia urody.

Zabiegi jakie wykonuję:

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny oczu

Zabiegi na brwi i rzęsy LASH & BROW

Korekta makijażu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego