Korekta makijażu permanentnego

Dokładne poznanie potrzeb, ocena typu urody i właściwości skóry, a także dobór odpowiedniej techniki pozwalają na osiągnięcie efektu, który będzie odpowiadał oczekiwaniom klientki. Mimo to zdarza się, że w niektórych przypadkach konieczne jest dopigmentowanie makijażu permanentnego.

Taka korekta może być wykonana po kilku tygodniach, gdy miejsce zabiegu zagoi się i całościowy efekt stanie się widoczny. Jeśli makijaż był wykonywany przeze mnie w cenie, która podana jest w cenniku na stronie internetowej, poprawę wykonuję bezpłatnie (do 7 tygodni). Aby kolor pigmentu brwi wyglądał zawsze świeżo, zalecam regularne wykonanie zabiegu odświeżenia makijażu permanentnego co 12 m-cy ( koszt 50% aktualnej ceny).

Prawidłowo wykonany makijaż permanentny brwi utrzymuje się ok. 2 lata, natomiast kreski na powiekach czy makijaż permanentny na ustach nawet do 5 lat. Jeśli chcesz, by usta, brwi czy powieki nadal wyglądały efektownie, możesz zdecydować się na odświeżenie koloru, dopigmentowanie makijażu permanentnego poprzez uzupełnienie barwnika, w momencie kiedy czujesz taką potrzebę. Jeśli uznasz, że chciałabyś zmienić odcień, kolor pigmentu, oczywiście jest taka możliwość.

Jeśli korzystałaś z zabiegu w innym salonie, ale nie jesteś zadowolona z efektów, mogę podjąć się poprawy makijażu permanentnego. Korekta może obejmować uzupełnienie pigmentu, lub całkowitą zmianę kształtu i koloru kresek na powiekach, brwiach czy ustach.