Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust polega na nadaniu im zarówno pięknego kształtu, jak i koloru dostosowanego do potrzeb klienta. Nadajemy ustom idealną symetrię w przypadku kiedy są asymetryczne, bardziej intensywnego kolorytu i pełnego kształtu. Dla Twoich ust makijaż permanentny będzie sposobem na uwypuklenie ich naturalnego piękna, a dla Ciebie – praktycznym rozwiązaniem na długi czas. Możesz nawet na kilka lat zapomnieć o codziennym malowaniu ust szminką, wykonywaniu starannych kresek konturówką i obawie, czy makijaż nie będzie się rozmazywał w najmniej odpowiednim momencie. Permanentne usta to zabieg, który sprawi, że będziesz wyglądać pięknie od rana do wieczora, niezależnie od okoliczności.

Zmysłowo podkreślone usta – makijaż permanentny dopasowany do Twojej urody

Wykonanie zabiegu jest zawsze poprzedzone konsultacją z klientem. Takie spotkanie to czas na rozmowę o potrzebach i oczekiwaniach, a także okazja do poznania typu urody: odcienia skóry, konturów twarzy i ust. To ważne, ponieważ od typu urody i właściwości skóry zależy wybór rodzaju pigmentacji. W czasie konsultacji możesz również zdecydować, czy zależy Ci na osiągnięciu naturalnego efektu, czy wolisz mocniej podkreślone usta. Makijaż permanentny ust jest wykonywany na podstawie próbnego makijażu zaakceptowanego przez klientkę.

Permanentne usta – dla kogo?

Metoda trwałej pigmentacji ust to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz wyglądać bardziej atrakcyjnie, ale brakuje Ci czasu na poranny makijaż albo nie czujesz się zbyt pewnie w jego wykonywaniu. W przypadku bardzo wąskich lub asymetrycznych ust makijaż permanentny to także sposób na poprawę ich kształtu. Przy wykorzystaniu odpowiedniej techniki pigmentacji, możemy uzyskać efekt optycznego powiększenia ust, jeżeli jest taka potrzeba. Trwały makijaż pomaga także zatuszować niedoskonałości, takie jak ubytki koloru naturalnej czerwieni wargowej, blizny po opryszczce czy zajęcza warga.

Jaki rodzaj makijażu permanentnego ust możesz wybrać?

Dzięki wykorzystaniu różnych technik pigmentacji ust możliwe jest osiągnięcie różnych efektów zabiegu. Naturalna czerwień wargowa może być jedynie lekko zarysowana i wyglądać tak, jakby była naturalnym odcieniem. Możesz również zdecydować się na zabieg, dzięki któremu permanentne usta będą mocnym akcentem, podkreślającym Twoją urodę. Za pomocą niektórych technik makijażu permanentnego możesz także lekko zmienić kontur ust.

W pracy wykorzystuję następujące techniki pigmentacji:

Contourless Lips Aquarelle
to metoda, za której pomocą wykonuje się bezkonturową pigmentację ust. Makijaż permanentny jest lekki i delikatny, doskonały na co dzień. Za pomocą tej techniki można również przeprowadzić nieznaczną korektę kształtu ust.

Full Lips Colour / Lip Blush
w tej metodzie kolorem pokrywa się całe usta, dzięki czemu zyskują one pełny kształt i intensywny kolor.

Ombre Lips
za pomocą odpowiednio dobranych światłocieni makijaż permanentny ust wykonany tą metodą daje efekt odświeżenia i powiększenia. Jest odpowiedni także dla bardzo wąskich ust.

3D Lips
w tej metodzie za pomocą odpowiednio dobranych kolorów uzyskujemy efekt 3D optycznego powiększenia ust, usta zyskują świeżość i są pełne blasku.