Lash & Brow Bar

Lash and Brow Bar to grupa zabiegów, dzięki którym Twoje brwi i rzęsy zyskają wygląd zgodny z obecnymi trendami w makijażu, dostosowany do Twojego typu urody. Zabiegi na brwi i rzęsy są połączeniem koloryzacji z pielęgnacją, dzięki czemu Twoja oprawa oczu będzie wyglądała efektownie przez długi czas, a Ty będziesz czuła się atrakcyjna i pewna siebie. Henna i geometria oraz laminacja pozwolą Ci zapanować nad niesfornymi, trudnymi do ułożenia brwiami, a dzięki zabiegom na rzęsy Twoje spojrzenie stanie się bardziej wyraziste.

Kiedy warto skorzystać z zabiegów Lash and Brow?

Laminacja oraz henna z geometrią to zabiegi dla osób, które nie są zadowolone z naturalnego wyglądu swoich brwi i rzęs. Ciemną, wyraźną oprawą oczu mogą się cieszyć nieliczne z nas – większość osób o słowiańskim typie urody ma jasne, delikatne włoski. Jeśli nie chcesz poświęcać codziennie czasu na pielęgnację brwi i rzęs, a jednocześnie zależy Ci, by były zadbane, zdecyduj się na zabiegi Lash and Brow.

Zabiegi Lash and Brow:

Kosmetyka brwi i rzęs: laminacja

Laminacja to zabieg na brwi i rzęsy, który wyraźnie poprawia ich wygląd, a jednocześnie intensywnie je odżywia. Zawarte w preparacie do laminacji składniki aktywne, takie jak keratyna, witaminy, minerały, wypełniają szczeliny i ubytki we włoskach, dzięki czemu rzęsy i brwi stają się mocniejsze, bardziej gładkie i lśniące.

W przypadku rzęs laminacja daje efekt w postaci grubszych, ciemniejszych i bardziej podniesionych rzęs. Taka oprawa sprawi, że oczy staną się optycznie większe i bardziej otwarte. Jeśli używasz tuszu, laminacja rzęs sprawi, że kosmetyk będzie lepiej przylegał do włosków i dłużej się na nich utrzymywał.

Laminacja brwi to zabieg stworzony z myślą o osobach, którym trudno samodzielnie poradzić sobie z nieregularnie rosnącymi, niesfornymi włoskami. Dzięki laminowaniu można wygładzić brwi, nadać im odpowiedni kształt i kierunek wzrostu. Dzięki temu wymagają one mniej pielęgnacji na co dzień i wyglądają tak, jak nakazują obecne trendy – są mocne i wyraziste, a jednocześnie regularne i zadbane.

Zabiegi brwi: henna z geometrią

W pielęgnacji brwi ważne jest, by nadać im kształt dopasowany do typu urody i konturów twarzy. Trudno to zrobić samodzielnie – tu liczą się specjalistyczne umiejętności wykonywania geometrii brwi. Taki zabieg pozwala dopasować ich długość i szerokość do wielkości oczu i kształtu twarzy, by zapewnić naturalny efekt. Geometria jest wykonywana w połączeniu z nałożeniem henny pudrowej – naturalnego barwnika, który podkreśla brwi, nadając im ciemniejszy odcień.