marta fusiarz

Kosmetolog i Specjalistka w Makijażu Permanentnym
Jestem doświadczonym kosmetologiem i specjalistką w dziedzinie makijażu permanentnego

Nazywam się Marta Fusiarz i jestem tu dla Ciebie. Przez wiele lat zdobywałam doświadczenia, które dzisiaj pozwalają mi na wykonywanie pracy, która uszczęśliwia kobiety i pozwala realizować moją misję wspierania i przemiany kobiet.

To ważna i odpowiedzialna praca, dlatego teraz podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami i osiągnięciami. To będą same konkrety, ale chcę byś wiedziała kim jestem i że możesz mi zaufać jeśli chodzi o piękno i stylizację.

Ja marta fusiarz jestem

  • specjalistką kosmetologiem z 10 letnim doświadczeniem
  • specjalistką w dziedzinie makijażu permamentnego
  • 2 krotną Mistrzynią Świata na Międzynarodowych Mistrzostwach Świata z Makijażu Permanentnego i Stylizacji Brwi w Madrycie
  • Mistrzynią Świata w Mikropigmentacji
  • artystką w swoim fachu
  • prelegentką na międzynarodowych konferencjach m.in. w Mediolanie, Moskwie
  • kobietą, która wie czego chce.
Moja praca jest wyjątkowa, tak jak kobiety, które przychodzą do mojego gabinetu

To Wy definiujecie piękno, ja natomiast daję mu stosowną oprawę. Dzięki zabiegom, które wykonuję wydobywam piękno, dbam o lepsze samopoczucie kobiet, ułatwiam nam życie w tym zabieganym świecie. Wiem, że moja praca uszczęśliwia, przywołuje uśmiech na twarzy i bardzo często dodaje pewności siebie.

Wspieram kobiety w zrozumieniu i dbaniu o własne, wyjątkowe piękno, po to by każda z nas mogła przytulić do serca 3 słowa: (się identyfikować z 3 słowami:

piękna _ pewna – spełniona

Tak ja chcę się czuć w swoim życiu i tak powinna się czuć każda z nas. Dlatego, jestem tutaj po to byś czuła sie piękna.

Jestem międzynarodową trenerką w makijażu permanentnym

Prowadzę Międzynarodową Akademię Szkoleniową w Wielkiej Brytanii z oddziałem w rodzinnym Rzeszowie.

W ramach mojej pracy trenerskiej uczę zawodu Linergistki, przekazuję kursantkom, wiedzę, doświadczenia oraz  powagę zawodu. Tworzę nowatorskie metody pigmentacji, których ucze w ramach zajęć szkoleniowych.

Jestem beauty coachem

Pomagam kobietom odnaleźć najlepsze sposoby pielęgnacji skóry odpowiednie do ich natury i preferencji. Konsultuję i wykonuję zabiegi pielęgnacyjne i upiekszające. Każdego dnia w mojej pracy pomagam kobietom poznać i docenić swoje piekno, nabrać pewności siebie i wiary w to, że piękno jest w każdej z nas. Mocno wspieram pewność siebie, tak by czuły się spełnione i pieknie wyglądały, dzieki pielęgnacji i zabiegom, a po wyjściu z gabinetu, by dbały o siebie i spełniały marzenia.