Zabiegi odmładzające na twarz

zaprzyjaźnij się z czasem

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik w połączeniu z właściwie dobranymi kosmetykami mogę pomóc Ci opóźnić procesy starzenia skóry. Zabiegi odmładzające można wykonywać zarówno wtedy, gdy zauważy się pierwsze zmarszczki, jak i wówczas, gdy widoczne są już większe zmiany. Do najchętniej wybieranych przez klientki zabiegów należy mezoterapia mikroigłowa polegająca na pobudzeniu skóry do regeneracji za pomocą mikroskopijnych igiełek, a także mezoterapia igłowa, która zwiększa elastyczność skóry. Jeśli chcesz osiągnąć efekt modelingu skóry, możesz skorzystać z zabiegu z użyciem urządzenia Bloomea, które wykorzystuje między innymi zjawisko podczerwieni do stymulowania tworzenia nowych włókien kolagenowych.

Bloomea

Bloomea to innowacyjne urządzenie do modelingu skóry. To zabieg, który mogę wykonać na każdym rodzaju skóry, nawet jeśli Twoja skóra jest naczyniowa, wrażliwa lub bardzo cienka.

Bloomea wykorzystuje 3 nowoczesne technologie:

  • makroeksfoliacja – podwójne złuszczanie: powierzchniowe i wewnątrztkankowe
  • mikrowibracja – „podgrzanie” włókien kolagenowych skóry właściwej i aktywowanie procesu regeneracji i tworzenia nowych włókien kolagenowych – efekt liftingujący i odmładzający
  • luminoterapia – w czasie której generowana jest podczerwień 633 nm, która przyśpiesza procesy namnażania kolagenu, elastyny i fibroblastów w skórze właściwej, w efekcie liftinguje skórę twarzy.

Te 3 działania, wspólnie redukują zmarszczki i przebarwienia oraz blizny trądzikowe, wygładzają i napinają skórę, odmładzają oraz głęboko ją nawilżają.

cennik
  • Bloomea / 250 zl – 350 zl

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenowych i elastyny przez mechaniczną stymulację mikronakłóciami przy użyciu dermapenu. Mikronakłucia aktywują naturalny proces gojenia skóry i prowadzą produkcji kolagenu. Skóra jest dotleniona, wzrasta napiecie skóry, zmarszczki ulegają spłyceniu. 

cennik
  • Twarz + szyja + ampułka / 300 zł

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia ma silne działanie odmładzające, głęboko nawilża, zwiększa elastyczność skóry, spłyca zmarszczki mimiczne i poprawia owal twarzy. Twoja skóra jest odnowiona i odżywiona. 

Jeśli zauważyłaś oznaki starzenia się skóry, brak nawilżenia, obrzęki w okolicy oczu to mikrodermabrazja jest na to lekarstwem, ponieważ wykonując mikrodermabrazję stosuję najlepsze preparaty, zawierające mieszankę witamin, aminokwasów, peptydów, mikroelementów oraz kwas hialuronowy. Ten skład działa odżywczo, odmładzająco, a sam proces nakłuwania skóry, aktywuje jej regenerację.

 

cennik

Mezoterapia igłowa witaminowa:

  • Twarz / 300 zł
  • Okolice oczu / 200 zł
  • Skóra głowy / 250 zł